Menu

We make YOU dance

Klik voor de content

Lessenrooster 2017-2018 

wordt nog aan gewerkt !

Gelieve er wel rekening mee te houden dat het lessenrooster ten allen tijde kan wijzigen.

OPGELET  dit lessenrooster zal ingaan vanaf 5/9/2017 tot einde 2017.

Maandag

gesloten

 

Dinsdag

zaal 1

 

16.30-18.00u SOLO / DUO DISCO (wedstr.training)    Coach naar keuze
18.00-19.00u DISCO 2 (12-27 j.)   by  Stefanie TRUYEN
19.00-21.00u PREVIEW (wedstrijdteam Disco 16-27j.)   by   Nina PEETEN
 

zaal 2

 
17.00-18.00u Girly Hip Hop 1 (7-11j.)   by   Anke Clincq
18.00-19.00u Girly Hip Hop 2 (12-27j. intermediate)   by   Anke Clinck
19.00-20.00u Girly Hip Hop 3 (12-27j. advanced)   by   Anke Clinck
20.00-21.00u Dancemums (+18j. / Volwassenen)   by   Anke  & Jens

 

Woensdag

zaal 1

 

13.00-14.00u Breakdance niv. 1 beginners (all ages)   by   Sam Revell
14.00-15.00u Breakdance niv. 2 half gevord. (all ages)   by   Sam Revell
15.00-16.00u Breakdance niv.3 gevord. (all ages)   by   Sam Revell
16.00-17.00u Danstechnieken 1 (all ages 7+)  by Melissa Dierckx
17.00-18.00u Danstechnieken 2 (all ages 11+) by Jens Slootmans
18.00-19.00u Danstechnieken 3 (all ages advanced) by Jens Slootmans
19.00-20.30u ROCK THE WORLD (wedstr. team showdance 12-15j.)  by Jens Slootmans
20.30-21.30u Modern Hedendaags 2 (all ages advanced) by Jens Slootmans
21.30-22.00u ROCK w/t STARS (wedstr. team showdance 16-27j.) by Jens Slootmans

zaal 2

 
13.00-14.00u SOLO DUO STREET  coach naar keuze
14.00-16.00u BIG TROUBLE (wedstr.team street 12-15j.)   by   Valeriya / Dalida
16.00-17.00u Kleuterdans (3-5j.)  by  Xenia Uytdenhouwen
17.00-18.30u ROCK THE CITY (wedstr. team modern 7-11j.) by Melissa Dierckx
19.00-20.30u ROCK THE UNIVERSE (wedstr. team modern 16-27j.) by  Melissa Dierckx
20.30-21.30u Vrij zaal moment voor SOLO / DUO trainingen coach naar keuze

 

Donderdag

zaal 1

 

16.30-18.00u ALL STARS (Wedstr. team disco  7-11j.) by Melissa Dierckx
18.00-19.00u Hip Hop Mix niv.1 (9-11j.)   by   Robbe Van Den Bremt
19.00-20.00u Hip Hop Mix niv.2 (+12j./Volw.)   by   Robbe Van Den Bremt
20.00-21.30u THE  REBELS (Wedstr. team street 16-27j.) by   Robbe Van Den Bremt
 

zaal 2

 
17.00-18.00u Showdance niv. 1 (8-11j.) by Karen Adriaenssen / verv. door ... 
18.00-19.00u Showdance niv.2 (+12j./Volw) by Karen Adriaenssen verv. door ...
19.00-20.00u Breakdance niv. 1 beginners (all ages)   by   Jamil Salis
20.00-21.00u Breakdance niv.2 half gevord. (all ages) by Jamil Salis

 

Vrijdag

zaal 1

 

17.00-19.00u REBELUTION (wedstr.team disco 11-15jr)   by  Stefaniet Truyen
19.00-21.00u THE NEXT GENERATION (wedstr.team street 11-15j.) by Chelsea Gomes
 

zaal 2

 
17.00-18.00u Clipdance niv.1 (8-11j.) by Chelsea Gomes
18.00-19.00u Clipdance niv.2 (12-27j.)   by   Chelsea Gomes
19.00-20.00u Disco niv.1 (9-11jr)   by   Stefanie Truyen
20.00-21.00u Streetdance niv.2  (12-27j.)  by Rani Hoogstraten

 

Zaterdag

zaal 1

 

09.30-10.30u Pré-ballet (6-8jr)  by   Melissa Dierckx
10.30-11.30u Pré-disco (6-8j.)  by   Eva Van Nooten
11.30-12.30u Pré-streetdance (6-8j.)  by  Jolien Pelckmans
12.30-13.30u SOLO /DUO STREET  coach naar keuze
13.30-14.30u Streettechnieken (vanaf 11j.)  by Robin Brys
14.30-16.30u
THE RULERS (wedstr.team street 16-27j.)  by  Robin Brys
16.30-17.30u
SOLO DUO MODERN  coach naar keuze

zaal 2

 
09.30-10.30u Kleuterdans (2.5-5j.)   by   Eva Van Nooten & Xenia Uytdenhouwen
10.30-11.30u Pré-Musical (5.5-7j.)   by   Melissa Dierckx
11.30-12.30u Musicaldans (Vanaf 11j.) by  Melissa Dierckx
12.30-14.00u MUSICAL (vanaf 8j.)  by  Melissa Dierckx
14.00-15.00u Moderne Dansexpressie (vanaf 12j.) by  Lazlo De Vries
15.00-16.30u SMALL TROUBLE (wedstr. team street 7-11j.) by Anke Clinck
16.30-17.30u Clipdance niv.2 (12-27j.) by Chelsea Gomes 

 

Zondag

gesloten

Back to Top