Menu
Menu

Lessenrooster

 

OPGELET dit lessenrooster zal ingaan vanaf 4/9/2018.

Dinsdag

Zaal 1

17.00u - 18.00u

Showdance 12+

Valeriya

18.00u - 19.00u

Hip Hop mix 12+

Koko

19.00u - 20.00u

Hip Hop mix 15+

Koko

20.00u - 22.00u

Blackstar (Demoteam) 15+

Valeriya

Zaal 2

17.00u - 18.00u

Pré - Disco 6-10 jaar

Eva

18.00u - 19.00u

Kids Disco 10+

Stefanie

19.00u - 20.30u

The New Wave

Stefanie

Woensdag

Zaal 1

13.00u - 14.00u

Breakdance Niveau 1

Sam

14.00u - 15.00u

Breakdance Niveau 2

Sam

15.00u - 16.00u

Breakdance Niveau 3

Sam

16.00u - 17.00u

Danstechnieken modern

Jens

17.00u - 18.30u

Rock The World

Jens

18.30u - 19.30u

Modern 15+

Jens

19.30u - 21.00u

Rocking With The Stars

Jens

Zaal 2

13.00u - 15.00u

Small Trouble

Dalida

15.00u - 16.00u

Modern 12+

Jens

16.00u - 17.00u

Kleuterdans 2,5-6 jaar

Xenia

17.00u - 18.00u

Clipdance/ Girly HipHop 10+

Valeriya

18.00u - 19.00u

Hiphop 12+

Valeriya

19.00u - 20.00u

Clipdance/ Girly Hiphop 15+

Valeriya

20.00u - 21.00u

The Dance parents 18+

Valeriya

Donderdag

Zaal 1

17.00u - 19.00u

Whitestar (Demoteam) 12+

Valeriya

19.00u - 20.00u

Showdance 15+

Valeriya

20.00u - 21.00u

Fun work out 18+

Valeriya

Zaal 2

16.30u - 17.30u

Solo/ Duo training

Leerkracht naar keuze

17.30u - 18.30u

House 12+

Khali - Sha

18.30u - 19.30u

Dancehall 15+

Khali - Sha

19.30u - 20.30u

High Heels 16+

Michaël

20.30u - 21.30u

Burlesque 16+

Michaël

Vrijdag

Zaal 1

17.00u - 19.00u

Whitestar ( Demoteam) 12+

Valeriya

19.00u - 20.00u

Hiphop 15+

Valeriya

20.00u - 22.00u

Blackstar (Demoteam) 15+

Valeriya

Zaal 2

17.00u- 18.00u

Popping 12+

Denis

18.00u - 19.00u

Popping 15+

Denis

19.00u - 20.00u

Danstechnieken (Demoteams)

Denis

20.oou - 21.00u

Solo/ Duo training

Leerkracht naar keuze

Zaterdag

Zaal 1

9.30u - 10.30u

Pré - Klassiek 6-9 jaar

Melissa

10.30u - 11.30u

Kids Klassiek 9-12 jaar (danstechnieken)

Melissa

11.30u - 13.00u

Rock the City

Melissa

13.00u - 14.00u

MusicalDans

Melissa

14.00u - 16.00u

Musical

Ilse + melissa

Zaal 2

9.30u - 10.30u

Kleuterdans 2,5-6 jaar

Xenia

10.30u - 11.30u

Pré - streetdance 6-9 jaar

Jolien

11.30u - 12.30u

Kids Streetdance 9-12 jaar

Jolien

12.30u - 13.30U

Breakdance little ones

Jamil

14.00u - 15.00u

Pré - musical 6-9 jaar

Melissa

15.00u - 16.00u

Solo/Duo training

Leekracht naar keuze

16.00u - 17.00u

Solo/Duo training

Leerkracht naar keuze

Zondag

Zaal 1

14.00u - 15.00u

Koppeldans - Salsa

Arawi

15.00u - 16.00u

Koppeldans - Bachata

Arawi

16.00u - 17.00u

Singles only  - Latin Mix

Arawi

Zaal 2

14.00u - 15.00u

Solo/duo training

Leerkracht naar keuze

15.00u - 16.00u

Solo/duo Training

Leerkracht naar keuze

16.00u - 17.00u

Solo/duo Training

Leerkracht naar keuze

Back to Top